Diamond rose

Atėjo laikas spindėti! Pristatome Diamond rose liniją su Rosa Alba ekstraktu ir deimantiniais milteliais.

„Diamond Rose“ yra kosmetikos linija, sujungianti prabangiausius ir naudingiausius odai ingredientus. Čia yra pirmoji ir unikali grožio kolekcija su Deimantų ekstraktu.

Deimantai laikomi brangiausiais brangakmeniais. Jie yra plačiai pripažinti dėl išskirtinių ir nuostabių terapinių savybių. Pasak alternatyviosios medicinos, deimantai garsėja tuo, kad stiprina visus žmogaus kūno energetinius centrus. Senovėje deimantai buvo laikomi Romos deivės Veneros, kuri yra grožio, meilės ir vaisingumo įsikūnijimas, brangakmeniais. Šiandien deimantai simbolizuoja tyrumą ir tobulumą.

Unikalus ingredientų derinys, sujungiantis deimantų prabangą su Rosa Alba švelnumu:

       - ROSA ALBA ROSE OIL - šis natūralus tonikas atkuria odos stangrumą ir elastingumą bei padeda neutralizuoti žalingus laisvuosius radikalus.

       - ROSA ALBA ROSE WATER - 100% grynas distiliuotas rožių vanduo, gautas iš šviežių Rosa Alba žiedų. Pasižymi subtiliu gėlių kvapu, taip pat drėkinančiomis, regeneruojančiomis ir tonizuojančiomis savybėmis.

       - JUODASIS ikrų EKSTRAKTAS - daug omega-3 riebalų rūgščių, karotenoidų, baltymų ir vitaminų D, B2 ir B12. Jis turi maitinamąjį, priešuždegiminį ir energizuojantį poveikį.

       - DEIMANTŲ MILTELIAI - jie veikia kaip švelnus šveitiklis, skaistina papilkėjusią odą, formuoja apsauginį barjerą nuo karščio ir suteikia blizgesio.

Diamond rose

Atsiprašome už nepatogumus.

Pabandykite ieškoti dar kartą