• Sumažinta kaina

Valantis tonikas Pure Skin 60ml

Grynas odos tonikas, kuriame yra AHA ir BHA rūgščių derinys su šveitimo efektu.

15,99 EUR
12,79 EUR Sutaupote 20%
Su mokesčiais
Payment
 

100% saugus apmokėjimas

 

3-5 d.d. pristatymas visoje Lietuvoje

 

Nemokamas atsiėmimas sekančią dieną parduotuvėje Kaune Vilniaus g. 30

Grynas odos tonikas, kuriame yra AHA ir BHA rūgščių derinys su šveitimo efektu. Jis švelniai nuvalo viršutinį odos ląstelių sluoksnį, palikdamas minkštą ir sveiką odą. Pure Skin tonikas reguliuoja padidėjusią riebalų sekreciją, suspaudžia išsiplėtusias poras ir išlygina smulkias linijas, raukšles ir randus. Jis stimuliuoja kolagenogenezę ir odos regeneraciją.

Naudojimas: Tepti ant sveikos, nuplautos tik su vandeniu ir nusausintos odos tris kartus per savaitę vakarais. Jei reikia, galima naudoti kas vakarą, kol bus pasiektas pageidaujamas rezultatas. Jautresnės odos ar šiurkštesnės pradinės reakcijos atveju, nenaudokite dažniau nei tris kartus per savaitę.

Dėmesio: svarbu naudoti kremą nuo saulės su dideliu SPF 50 + faktoriumi. 

Patarimas: Tonikas sukelia švelnų cheminį lupimasi, galintį sukelti paraudimą ir po kelių dienų prasidės švelnus pleiskanojimas. Rūgščių poveikis jaučiasi kaip nedidelis dilgčiojimas ir deginimas, kuris praeina per kelias minutes. Po 30 min. galima naudoti drėkinamą ir gaivinantį Pure Skin kremą. Jeigu ateinančiomis dienomis atsiranda intensyvus lupimasis, geriau paskirstyti tepima didesniais laiko intervalais. Nenaudoti 30min prieš ir po jokios kitos kosmetikos.

3800221840303

Šiuo metu nėra atsiliepimų