Jogurtas yra vienas iš stebuklingų natūralių Bulgarijos eliksyrų

Jogurtas yra vienas iš stebuklingų natūralių Bulgarijos eliksyrų

Jogurtas yra vienas iš stebuklingų natūralių Bulgarijos eliksyrų kartu su rožių aliejumi ir rožių vandeniu. Bulgariškas jogurtas yra labai specifinis ir dėl specifinių klimato sąlygų gali būti gaminamas tik Bulgarijoje. Jame yra naudingų bakterijų Lactobacillus Bulgaricus, kuri yra vienas geriausių probiotikų. Šios bakterijos būdingos tik geografiniam šalies regionui, todėl bulgariškas jogurtas yra unikalus.

 

Kam tai naudinga?

Bulgariškas jogurtas garsėja savo savybėmis visame pasaulyje. Jis ne tik labai skanus, bet ir nepaprastai naudingas žmonių sveikatai. Probiotikas iš jogurto yra viena stipriausių priemonių imuninei sistemai stimuliuoti ir stiprinti. Jis subalansuoja ir reguliuoja virškinimo sistemą. Tačiau jogurtas taip pat plačiai žinomas dėl savo gebėjimo pagražinti mūsų odą, todėl jis taip dažnai naudojamas kosmetikoje kartu su rožių aliejumi. Jogurtas kosmetikos gaminiuose nėra tokios pat formos kaip tas, kurį valgome. Jis praeina daug sudėtingo apdorojimo etapų, kol bus tinkamas naudoti drėkinamuosiuose kremuose.

 

Kodėl tai naudinga odai?

Teigiamas jogurto poveikis odai yra dėl jo sudėties – jame yra pieno rūgšties, kalcio, cinko ir vitaminų. Jis taip pat turi antibakterinį poveikį ir gali būti naudojamas kaip odos valymo ir maitinimo priemonė. Jogurtas gydo spuogus ir įvairius odos sudirgimus. Jis drėkina odą ir neleidžia jai išsausėti ir šiurkštėti. Dėl šios priežasties jogurtą taip pat galima naudoti įtrūkusiai pėdų odai gydyti.

 

Jogurtas turi senėjimą stabdantį poveikį

Naudojant kremus su jogurtu oda tampa elastingesnė, švelnesnė ir gaivesnė, nes jogurtas sulėtina senėjimo procesą ir naikina raukšles. Pieno rūgštis neutralizuoja žalingą laisvųjų radikalų poveikį ir efektyviai pašalina smulkias raukšleles. Jogurtas taip pat labai naudingas plaukams. Jis gali būti naudojamas pleiskanoms gydyti arba tiesiog kaip kondicionierius švelnesniems plaukams. Plaukų kaukės su jogurtu padeda pažeistiems plaukams su susivėlusiais galiukais.

 

Jogurtas pašalina pigmentines dėmes

Jogurtas garsėja savo gebėjimu pašalinti pigmentines dėmes ant odos. Tos dėmės dažniausiai atsiranda dėl per daug laiko praleidimo saulėje. Jos taip pat gali pasirodyti tam tikrame amžiuje. Ši pigmentacija nekenkia sveikatai, tačiau sukelia estetinį diskomfortą. Dėmės naikina mūsų odos grožį. Kovoje su pigmentinėmis dėmėmis padeda kosmetikos gaminiai, kurių sudėtyje yra probiotiko iš jogurto. Jie taip pat pasižymi švelniu balinamuoju poveikiu dėl jogurto sudėtyje esančio cinko. Jis skaistina ir išlygina veido spalvą, padeda  pašalinti skirtingos kilmės randus ir pašalina tamsius ratilus po akimis.

 

 Jogurtas veiksmingai kovoja su spuogais

Probiotikas iš jogurto turi dar vieną teigiamą poveikį odai – išsprendžia spuogų ir dėmių ant odos problemą. Jogurtas naikina įvairias bakterijas, sukeliančias spuogus, ir naikina grybelius, kurie puola žmogaus organizmą. Jis pasižymi išskirtinėmis drėkinamosiomis savybėmis ir yra tikras vaistas sausai ir jautriai odai, todėl ji tampa švelni ir lygi. Jogurtas maitina odos ląsteles, aprūpina jas deguonimi, padeda joms atsinaujinti ir išlaiko drėgmę odoje, taip išsaugodamas ją jauną ir sveiką.

 

 Jogurtas padeda nudegusiai odai

Kaip ir rožių vanduo, jogurtas yra grynas eliksyras, kai kalbama apie saulės nudegusią odą. Pasižymi išskirtiniu raminamuoju poveikiu, pašalina paraudimą, apsaugo nuo pūslelių atsiradimo ir odos lupimosi. Ląstelės daug greičiau atsinaujina ir odos struktūra atkuriama be didelių pažeidimų. Jogurtas taip pat turi vėsinantį poveikį, mažina deginimo pojūtį ir pagreitina sveikimo procesą. Kosmetikos gaminiai su jogurto probiotiku ir UV filtru labai tinka apsaugai nuo saulės, taip pat simptomams ir diskomfortui, kuriuos sukelia nudegusi oda, gydyti.

 

Palikite komentarą