Gelis nuo randų Scarex 15ml

„Scarex“ yra silikoninis gelis, specialiai sukurtas hipertrofinių randų gydymui po traumos, operacijos ar odos nudegimo.

20,99 €
Su PVM
Išparduota
Payment
 

100% saugus apmokėjimas

 

3-5 d.d. pristatymas visoje Lietuvoje

 

Nemokamas atsiėmimas sekančią dieną parduotuvėje Kaune Vilniaus g. 30

„Scarex“ yra silikoninis gelis, specialiai sukurtas hipertrofinių randų gydymui po traumos, operacijos ar odos nudegimo. Jis stimuliuoja greitą odos atsigavimą ir sumažina paraudimą po lazerinių procedūrų.

„Scarex“ išlygina ir sušvelnina randą, išlaikydama pažeisto ploto elastingumą ir drėgnumą.

Sudėtyje yra vitamino E ir provitamino B5, kurie derinyje su didelio tankio medicininiais silikonais padeda normaliai ir greitai atkurti odą. „Scarex“ suformuoja lengvai absorbuojamą silikono mikromembraną, kuri negadina drabužių.

Naudojimas: nuvalykite ir nusausinkite randą. Užtepkite nedidelį kiekį gelio ir įtrinkite. Palaukite 5-10 min. kol visiškai nudžius. Naudoti du kartus per parą - ryte ir vakare 12-16 savaičių. Scarex gelį galima pradėti naudoti praėjus 24 valandoms po siūlių pašalinimo. Nudžiuvus geliui galima vel naudoti makiažą. Tinka vaikams.

Negalima naudoti ant žaizdų, kurios dar neužgijo.

Svarbu: Jei panaudojus produktą pasireiškia deginimas, niežulys ar paraudimas nutraukite jo vartojimą ir gausiai nuplaukite vandeniu. Jei simptomai neišnyksta per tris dienas, pasikonsultuokite su dermatologu.

Gamintojas: Bulgarija

3800221840402

Šiuo metu nėra atsiliepimų

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.