Regina flores

Kosmetikos linija Regina Floris yra sukurta be parabenų ir agresyvių konservantų. Taip sukurtas remiantis aktyviais ingredientais, turinčiais įrodytą poveikį. Jis naudoja unikalų teigiamą poveikį bulgariško rožių aliejaus ir rožių vandens odai, kurie sinergiškai veikia veikliųjų medžiagų kompleksą, kad būtų pasiektas pilnesnis, labiau matomas poveikis.

Kosmetikos linija yra viena efektyviausių, tačiau už prieinamą kainą. To priežastis - didesnis natūralaus bulgariško rožių aliejaus konsistencija. Rožių aliejus, kaip gerai žinoma, yra vienas vertingiausių ingredientų kovojant su laiku ir nepageidaujamomis raukšlėmis, o „Regina Floris“ kosmetikos linijoje rožių aliejaus yra gausu. Be atjauninančių savybių, žinoma, kad bulgariškas rožių aliejus ir natūralus rožių vanduo yra natūralūs drėkikliai ir turi teigiamą poveikį visų tipų odai, ypač sausai ir brandžiai.

Regina flores

Aktyvūs filtrai

Kremas po skutimosi Regina...

Kaina 5,59 €

Ypač lengva, neriebi formulė, kuri ramina ir apsaugo odą po skutimosi. Biofresh kremas-gelis po skutimosi Regina Floris suteikia momentinį komforto pojūtį, ramina odos sudirginimą ir paraudimą. Dėl hialurono rūgšties, bisabololio, kreatino ir bulgarų rožių aliejaus komplekso oda akimirksniu sudrėkinama ir tampa švelni. Raminantis kremas-gelis po...