Regina flores

Kosmetikos linija Regina Floris yra sukurta be parabenų ir agresyvių konservantų. Taip sukurtas remiantis aktyviais ingredientais, turinčiais įrodytą poveikį. Jis naudoja unikalų teigiamą poveikį bulgariško rožių aliejaus ir rožių vandens odai, kurie sinergiškai veikia veikliųjų medžiagų kompleksą, kad būtų pasiektas pilnesnis, labiau matomas poveikis.

Kosmetikos linija yra viena efektyviausių, tačiau už prieinamą kainą. To priežastis - didesnis natūralaus bulgariško rožių aliejaus konsistencija. Rožių aliejus, kaip gerai žinoma, yra vienas vertingiausių ingredientų kovojant su laiku ir nepageidaujamomis raukšlėmis, o „Regina Floris“ kosmetikos linijoje rožių aliejaus yra gausu. Be atjauninančių savybių, žinoma, kad bulgariškas rožių aliejus ir natūralus rožių vanduo yra natūralūs drėkikliai ir turi teigiamą poveikį visų tipų odai, ypač sausai ir brandžiai.

Regina flores

Aktyvūs filtrai

Paakių serumas su rožių...

Kaina 13,49 €

Natūrali formulė 100% augalinė, pagaminta iš bulgarų rožių aliejaus. Nėra dirbtinių aromatų, dažiklių, konservantų ar gyvūninės kilmės komponentų. Momentinis rezultatas: drėkina, saugo, tonizuoja ir atstato odos elastingumą. Rožių aliejus turi priešuždegimines, antibakterines ir regeneruojančias savybes, tai yra idealus produktas pažeistiems ir...